15.9. 2021

Liczby Anielskie

Jeśli odstąpimy od klasycznego pojęcia anioła, zdefiniowanego przez kościół, okaże się, że słowo "anioł" pochodzi z języka hebrajskiego, oznacza "posłaniec". Dopiero w starożytnej Grecji pojęcie to zaczęło być kojarzone z religią oraz Kościołem. Od wieków aniołowie pełnią rolę posłańców. W przeszłości ostrzegali ludzi przed katastrofami, wojnami lub innymi ważnymi wydarzeniami. Przestrogi są ich formą pomocy, przygotowują nas na nadchodzące zmiany, uprzedzają przed niebezpieczeństwem, służąc radą w trudnych sytuacjach i stając się dla nas przewodnikami.
Za pomocą liczb anielskich, anioły mogą komunikować się z ludźmi. Liczby znajdują się bowiem wokół nas. Często na tablicy zegara czy też pojawiają się na tablicach rejestracyjnych przejeżdżających samochodów lub rachunku. I niemal zawsze, gdy widzisz te same liczby, to jest to znak. Posłuchaj swojej intuicji i wewnętrznych odczuć.

Liczby Anielskie

Numery mają swoje specyficzne znaczenie zarówno indywidualnie, jak i w parach a także trójkach. Jeśli dostrzegasz stale powtarzającą się sekwencję liczb, oznacza to, że to anioł próbuje Ci przekazać ważną wiadomość. Tylko co chcą Ci przekazać? Dowiesz się tego, czytając poniższe akapity. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najważniejszych anielskich liczb.

Znaczenie poszczególnych liczb anielskich

111 lub 1111 – poprzez tę sekwencję liczb, aniołowie przestrzegają nas, byśmy zważali na swoje myśli, ponieważ to one kreują naszą, przyszłą rzeczywistość. Oznacza to, że nasze myśli znajdą odzwierciedlenie w świecie realnym. Innymi słowy, aniołowie przestrzegają przed nas negatywnym myśleniem.

222 – poprzez tę sekwencję liczb aniołowie przekazują, że wszystko dobrze się ułoży. Nie trać wiary i walcz o siebie; Twój wysiłek zostanie wynagrodzony.

333 – to znacząca cyfra, która w danym momencie wskazuje na obecność aniołów wokół Ciebie oraz ich wspierającą moc. To dobry moment na ujawnienie swoich życzeń.

444 – ta liczba wpiera nas w tym, co robimy. To znak, że idziemy we właściwym kierunku i musimy wykazać się wytrwałością, by osiągnąć nasze cele. Zatem, jeśli dostrzeżesz ten numer – możesz spać spokojnie, wszystko jest w porządku.

555 – to silna sekwencja liczbowa. Aniołowie ostrzegają Cię, byś odciął się od przeszłości, ponieważ blokujesz przepływ nowej energii i nie jesteś w stanie zrobić kroku do przodu, ku lepszej przyszłości. Nadchodzą zmiany, mające duży wpływ na Twój rozwój mentalny. Nie stawiaj oporu, poddaj się im. Wszystko dzieje się dla Twojego dobra.

666 – poprzez ten numer aniołowie przekazują przestrogę, byś nie skupiał się aż tak bardzo na rzeczach materialnych. Twoje myśli są pozbawione harmonii; powinieneś bardziej skupić się na swojej duchowej stronie. Popracuj nad nią.

1212 – oznacza zakończenie lub realizację. Liczba 12 wskazuje na ilość miesięcy w roku lub poszczególne znaki zodiaku. Aniołowie przekazują Ci, że coś w Twoim życiu się zakończy, a coś nowego rozpocznie.