Wodnik Horoskop 2020

Ludzie urodzeni pod tym wietrznym znakiem są pod panowaniem dwóch planet - Saturna i Urana, co daje im bardzo elastyczną, ale upartą osobowość. Rzadko wybierają ten sam kierunek, co wszyscy, a także odczuwają silną potrzebę pomocy innym. Ta cecha jest w szczególności częściowym powodem, dla którego rok 2020 dla Wodnika będzie pełen prób przejęcia problemów innych ludzi.

Może to jednak przynieść odwrotny skutek, zwłaszcza w pierwszych miesiącach, ponieważ w tym okresie będziecie zbytnio troskliwi, pod wpływem Jowisza w Koziorożcu. Nie każdy doceni Twoje intencje, możesz zostać odebrany jako osobą wtykająca nos w nieswoje sprawy. Możesz zniszczyć swoje relacje przez swoje interwencje w życie innych. Właśnie dlatego horoskop sugeruje, aby myśleć o własnym życiu i starać się wzmacniać przyjaźnie i związki, ciesząc się czasem relaksu.

W miesiącach wiosennych Twoje umiejętności komunikacyjne staną się pierwszoplanowe. Jeśli chodzi o karierę, Wodnik dobrze sobie poradzi w pracy zespołowej, gdzie umiejętności mówienia i unikalny punkt widzenia mogą zapobiec wielu problemom. Wykorzystasz te atuty, komunikując się również ze swoim partnerem. Zgodnie z horoskopem niektóre nierozwiązane konflikty z przeszłości mogą do Ciebie wrócić.

Jeśli czujecie że w Waszym życiu zapanował chaos pozycja Jowisza w Pannie, da wam potrzebne umiejętności organizacyjne, aby uporządkować swoje życie. Jedyną rzeczą, która może hamować postęp Wodnika, jest ich nadwrażliwość. Jednak wakacje z rodziną lub partnerem, najlepiej w nieznanym wcześniej miejscu, powstrzymają Cię przed negatywnymi emocjami.

Jesienią i zimą Wodnik poczuje potrzebę analizy swoich relacji, zwłaszcza tych romantycznych. Dlatego długie rozmowy o przyszłości nie będą wyjątkiem. Warto zainwestować energię także w obszar pracy - może pojawić się interesująca szansa na awans zawodowy. Uważaj także na nadmierne wydatki, w przeciwnym razie możesz stracić wszystkie swoje rezerwy finansowe z powodu nieoczekiwanych wydatków do końca 2020 roku.