Wodnik Horoskop 2018

Dzięki Uranowi, który rządzi Wodnikiem, horoskop będzie pozytywny szczególnie w połowie 2018 roku. Ludzie urodzeni pod tym znakiem są zazwyczaj intelektualni i nieustannie mają innowacyjne pomysły, co pozwala im bez problemowo brnąć przez życie. W tym roku możesz spodziewać się sukcesu w karierze. W związkach sytuacja będzie stabilna bez znacznych niespodzianek.

Początek roku przynisie Wodnikom zwolnione tempo w ambicjach. Zamiast na karierze, skoncentrujesz się głównie na związkach. Co dziwne, odizolujesz się raczej od innych. Najlepiej będziesz się czuć sam.

Według horoskopu sytuacja ulegnie całkowitej zmianie w marcu. Wpływ Merkurego w Rybach sprawi, że Wodniki poczują nową pozytywną energię. Komunikacja z innymi nie będzie ci już sprawiać problemu i razem z drugą połówką szybko dojdziesz do wniosku. Twój umysł będzie w stanie znieść dużo energii. Wykorzystaj ten czas najlepiej w karierze, gdzie możesz zdobyć ważne kontakty biznesowe oraz w życiu prywatnym.

Letnie miesiące będą pełne sukcesów. W pracy będzie ci iść świetnie, wystarczy, że utrzymasz aktualne tempo. To samo tyczy się życia prywatnego. Horoskop odkrywa, że ten ciepły okres najlepiej posłuży samotnym Wodnikom wyczekującym potencjalnego partnera. Poczujesz silną więź pomiędzy tobą a napotkaną osobą. Wzajemna sympatia szybko stworzy szansę na zbudowanie nowej i silnej więzi.

Jesień przyniesie ze sobą poważne nastroje dla Wodników. Pierwsze zauroczenie raczej już minęło, ale to nie znaczy, że uczucia wygasły. Wręcz odwrotnie. Staliście się równymi i poważnymi partnerami. Ten okres jest również dobry dla stałych związków, które będą stabilne i pełne harmonii. Sytuacja w karierze nie jest interesująca. Twoja szansa już minęła, więc jeśli ją zmarnowałeś to już nic nie możesz zrobić.

Według horoskopu, nadchodzący koniec 2018 roku przyniesie ogromną energię mentalną. Wszystko za sprawą Merkurego w Skorpionie. Szybko i łatwo możesz przyjmować ogromną ilość informacji. Nie da się tego wykorzystać w pracy. Powinieneś skoncentrować się na nauce oraz przygotowaniu na przyszłość. Nigdy nie wiesz kiedy twoja wiedza się przyda. Pomyśl również o swoim zdrowiu i nie ignoruj chłodniejszych dni.

 

KontaktFacebook