Wodnik Horoskop 2017

Ludzie urodzeni pod tym znakiem zodiaku, pod rządzącym Uranem mogą być bardzo wrażliwi oraz intelektualnie uzdolnieni. Gwiazdy w horoskopie 2017 dla Wodnika, nie są łatwe. Szczególnie pod koniec roku. Możesz jednak spodziewać się sukcesu w karierze. W związkach, ich stabilność oraz pasywność powinna być szczególnie wykorzystana w planowaniu przyszłości – około połowy roku.

Jeśli na początku roku nie poświęcisz swojej pracy wystarczająco uwagi to wpadniesz w kłopoty. Ponieważ łatwo tracisz koncentrację, być może ominą cię ważne wiadomości i będziesz musiał ciężko pracować, aby nadrobić straty. Szczególnie w marcu możesz liczyć na pomoc ze strony swojej rodziny.

Pozytywna energia Wodnika towarzysząca im podczas wiosennych oraz letnich miesięcy 2017 może przenieść się na ich otoczenie. Horoskop zaleca ostrożność. Samotni mają dużą szansę na spotkanie bratniej duszy. Być może po długim czasie wyjdziesz do ludzi i będziesz cieszył się towarzystwem płci przeciwnej. Wodniki już w związkach doświadczą bardzo stabilny i harmonijny czas. Powinieneś również spędzić wystarczająco casu w pracy, aby uniknąć innych problemów.

Horoskop dla Wodnika przewiduje spokojną i stabilną jesień. Twoja kariera obróci się na lepszą i będziesz się rozwijał. Jeśli przyspieszysz i będziesz trzymać takie tempo, to nagroda będzie wyśmienita. Być może będziesz musiał zmienić swój plan pracy, tylko na pewien czas. Zastanów się nad plusami i minusami, czy warto to robić. Na pewno podejmiesz prawidłową decyzję. Jeśli nie wiesz co robić , nie bój się poprosić o pomoc, np. przyjaciela.

Z końcem roku, sytuacja będzie spokojna i w okresie świątecznym możesz poświęcić czas swojej rodzinie, partnerowi oraz sobie. Sytuacja w związku będzie stabilna. Samotni mogą śmiało flirtować oraz cieszyć się romansem. Będziesz również rozmyślał o przeszłych wydarzeniach. Rok 2017 znacznie wzmocnił Wodnika. Pomyśl o swoim zdrowiu i jak o nie dbasz. Częste zmiany temperatury mogą ci zaszkodzić.

 

KontaktFacebook