Waga Horoskop 2018

Według gwiazd horoskop 2018 będzie spokojny dla Wagi. Ludzie urodzeni pod tym wrażliwym i ambitnym znakiem, którym rządzi Wenus w końcu będą mogli odpocząć. W tym roku na pewno nie spotka cię nuda. Interesujące przeżycia czekają cię szczególnie w karierze. W życiu osobistym nie czekają cię żadne niespodzianki. Horoskop jest raczej stabilny – stałe związki będą się cieszyć harmonią i współczuciem.

Wagi czeka spokojny początek 2018 roku. Nauczyłeś się bezproblemowo kontrolować hektyczne okresy więc nic nie wyprowadzi cię z równowagi. Twoje zalety zostaną szczególnie wykorzystane w pracy. Możesz natrafić na sytuację, gdzie inni nie będą wiedzieć co zrobić, a ty pomożesz poradą lub działaniem. Twoja pomoc zostanie wynagrodzona. Dzięki Merkuremu rozwiniesz się w związkach. Według horoskopu, zdobędziesz wygodne kontakty biznesowe i spotkasz potencjonalnych partnerów.

Z nadejściem wiosny wpływ Wenusa w Byku przyniesie ze sobą dość intensywny czas. Będziesz wrażliwy na każdy moment, więc będziesz bardzo wrażliwy w związkach osobistych. Osoba płci przeciwnej, na przykład partner lub członek rodziny może cię bardzo skrzywdzić lub wywołać pozytywne uczucia, które będą dość intensywne.

Latem 2018 Wagi mogą się spodziewać spokojnego czasu w pracy. Nie trzeba się spieszyć ani zostawać z tyłu. Przyciągnie to niechcianą uwagę ze strony przełożonych. Swój wolny czas powinieneś poświęcić na sport, spędzać czas z naturą i bliskimi osobami. Naładujesz się energią, której brakowało ci na początku roku. Wpływ Merkurego w Pannie nadchodzący dla ciebie do września bardzo się przyda w pracy oraz związkach prywatnych. Horoskop sugeruje, że świetnie poradzisz sobie podczas rozwiązywania różnych problemów, co pozwoli na szybką analizę i dotarcie do sedna sprawy.

Z nadchodzącym końcem 2018 roku rozkwitną stałe związki. Budowanie wzajemnego zaufania na pewno się opłaci i będzie silniejsze niż kiedykolwiek. Pozytywna energia w życiu osobistym Wagi które są samotne mogą spodziewać się interesujących znajomości. Potencjalny atrakcyjny partner pojawi się w twoim otoczeniu. Aby osiągnąć to, czego chcesz musisz bardzo się postarać. Horoskop obiecuje, że wynik będzie się opłacał.

 

KontaktFacebook