Waga Horoskop 2017

Nic dziwnego, że ten rok będzie dla ciebie jak karuzela. Twoja planeta Wenus jest w ciężkiej pozycji, więc Waga będzie miała zajęty 2017 rok. Nie martw się, bo na pewno dasz sobie radę i po takim doświadczeniu staniesz się mocniejszy i gotowy na kolejne wyzwanie. Dzięki swojej kreatywnej naturze łatwo przychodzą ci do głowy nowe pomysły w odniesieniu do swojej kariery. W życiu osobistym gwiazdy obiecują pozytywną energię, głównie na początku roku.

Początek roku będzie raczej zajęty. Nie wiesz co to zimowa relaksacja. Horoskop przewiduje, że w tym okresie czasu doświadczysz harmonię, ale również duże zmiany w związku w zależności od tego czy szczęśliwie randkujesz czy nadal szukasz tej bratniej duszy. Nie bój się wyjść i spotkać swoje szczęście. Ludzie dookoła zobaczą jak emitujesz pozytywną energią. W karierze nie ma potrzeby na za duże starania, gdyż może to spowodować tylko kłopoty.

Wiosną 2017, twoja kariera ponownie zakwitnie. Twoi przełożeni w końcu rozpoznają twoje starania. Jeśli będziesz kontynuować w danym tempie, to szybko osiągniesz swoje cele. Ominą cię choroby i obrażenia. W rodzinie również możesz cieszyć się spokojną harmonią.

Punkt zwrotny nadejdzie latem 2017. Wagi postarają się od razu rozwiązać problemy, ale niestety tylko zaplątają się w pracę i zadania, co utrudni ich pozycję. Horoskop zaleca stworzenie listy priorytetów, według której rozwiążesz każdy problem osobno. Nie ignoruj swojej kondycji. Wiesz, że to prawda co mówią: ”Zdrowe ciało, zdrowy umysł”.

Nawet jesienią nie będziesz odpoczywał. Horoskop 2017 pokazuje, że Waga musi pokonać kolejne przeszkody. Ktoś w bliskiej rodzinie może wpaść w kłopoty. Ponownie musisz zastanowić się nad swoimi priorytetami. Rodzina powinna trzymać się razem, szczególnie w trudne chwile. W pracy będziesz musiał nadrabiać kosztem swojego wolnego czasu.

Pod koniec roku, kiedy sytuacja się uspokoi, będziesz miał wiele czasu na zastanowienie się nad przeszłymi wydarzeniami. Czas odpoczynku, który również powinieneś poświęcić swojemu partnerowi. Zasługują oni na ten czas, którego nie miałeś wcześniej.

 

KontaktFacebook