Strzelec Horoskop 2018

Dużo cię czeka. Horoskop 2018 napełni każdego Strzelca pozytywną energią. Ludzie urodzeni pod tym znakiem, rządzonym przez Jupitera charakteryzują się umiejętnością podejmowania szybkich i dokładnych decyzji. Są optymistyczni i niezależni, dlatego dobrze im się będzie wiodło w karierach oraz związkach.

Na początku roku 2018, Strzelce dużo osiągną dzięki swojej nature. Ludzie, w stałych związkach będą się cieszyć harmonią i wzajemnością. Będziesz się cieszyć spokojnym czasem bez kłótni – to odnosi się do rodziny oraz przyjaciół. Wpływ Wenusa w Wodniku nie będzie dobry na pasję oraz romantyczność, więc ci samotni będą mieli problemy z nawiązywaniem kontaktów z płcią przeciwną. Najlepiej więc skoncentrować swoją energię na karierze.

Wiosna 2018 roku i stopniowe ocieplenie wywoła nową energię dla Strzelców. Wpływ Merkurego wyzwoli silną wyobraźnię i szybko będziesz podejmował decyzje. Nowe pomysły i rozwiązania nie będa dla ciebie problemem. Według horoskopu, ten fakt może być szczególnie wykorzystany w karierze. Jeśli w ten czas skoncentrujesz się na pracy, będziesz mógł dokonać wielkich zmian oraz osiągnąć sukces. Zasłużona nagroda cię już czeka.

Po tym zajętym czasie, latem będziesz mógł się zrelaksować. Wyjedź na wakacje, a w domu nic cię nie ominie. Ty naprawdę musisz odpocząć. W wyniku przepracowania i zmęczenia, możesz przez przypadek popełnić błędy, które zasmucą twojego przełożonego.

Jesień 2018 roku przyniesie spokojny okres w pracy dla Strzelców, a związki będą kwitły. Horoskop odkrywa różnych potencjalnych partnerów. Samotni Strzelcy będa się zabawiać. Wpływ Merkurego w Wenusie może zwolnić podejmowanie decyzji. Nad wszystkim będziesz się szczegółowo zastanawiać. Przez swoją kłopotliwość ominą cię pewnie możliwości.

Nadchodzący koniec 2018 roku będzie dla ciebie raczej racjonalny. Według horoskopu, energia w ten czas ma wpływ na intelekt Strzelca. Dlatego będziesz zainteresowany bardziej skomplikowanymi zadaniami lub zagadkami. Chętnie spędzisz czas siedząc przy ognisku czytając książkę przygodową. W tym czasie nie warto starać się coś osiągnąć w karierze. Prawdopodobnie twoje starania pójdą na marne. Mówiąc o związkach, nic ci nie grozi. Czeka cię tylko harmonia.

 

KontaktFacebook