Skorpion Horoskop 2019

Ludzie urodzeni pod tym znakiem są świetnymi wojownikami z silną siłą woli. Ich empatyczna i uważna osobowość daje im ogromną przewagę w strefie związków. Według gwiazd, Horoskop 2019 będzie dla Skorpiona bardzo energetyczny i pozytywny, szczególnie w pierwszej połowie roku. Jeśli na drodze Skorpiona pojawi się jakaś przeszkoda, to z łatwością ją pokona.

Według Horoskopu, początek 2019 roku będzie spokojny, co oznacza, że będziesz mieć dużo czasu przyzwyczaić się do nowych rzeczy, które niesie ze sobą ten rok. Wpływ Księżyca w Rybach może przeszkodzić Ci w koncentracji. Dodatkowo, będziesz uciekać od rzeczywistości, pogrążając się w własynych myślach i fantazjach. Dla Skorpiona, uczucia są teraz ważniejsze niż racjonalne myślenie. Dlatego, podejmowanie ważniejszych decyzji powinno być zostawione na późniejszy termin w roku.

Z nadejściem wiosny, każdy Skoprion będzie ponownie otwarty na świat. Nadchodzi teraz aktywny czas. Atleci świetnie będą sobie radzić, a samotne Skorpiony wybiorą się na poszukiwania partnerów. Będziesz promieniować pozytywną energią wypełniając nią swoje otoczenie, co może przyciągnąć potencjalnego partnera. Czeka Cie świetna zabawa, więc z pewnością nie będziesz się nudzić. Nie powinieneś jednak zapomnieć o pracy. Obijanie się nie jest tego warte, a przełożeni mogą to zauważyć.

Lato 2019 będzie toczyło sie dookoła Twojej pracy. Skorpion w końcu będzie miał szansę pokazać na co go stać. Pozytywne położenie Merkurego, szczególnie w lipcu, przyniesie ze sobą ogromną ilość energii psychicznej. Dasz sobie radę z każdym problemem. Twoim przełożonym do głowy nie przyjdzie, aby Cię zwolnić. Horoskop ostrzega, aby sukces nie uderzył Ci do głowy. Powinieneś pozostać skromny.

Jesienne miesiące obiecują spokój. W karierze zawodowej oraz życiu osobistym nadchodzą stabilne czasy. Szczególnie zakwitną teraz istniejące związki. Wszystko dzięki temu, że nareszcie masz więcej wolnego czasu, który możesz spędzić ze swoją drugą połówką. Jest coś również dla samotnych ludzi. Mogą oni spotkać tajemniczego nieznajomego.

Wpływ Merkurego w Wadze spowoduje, że pod koniec roku Skorpion zwolni tempo jeszcze bardziej. Przeznaczenie postawi na Twojej drodze trudną decyzję i będziesz potrzebować czasu na rozwiązanie tego problemu. Na szczęście możesz liczyć na pomoc swojej rodziny, przyjaciół oraz partnera. Będą z Tobą i bezwzględnie wesprą Twoją decyzję.