Ryby Horoskop 2020

W przypadku Ryb twój Horoskop 2020 da wiele możliwości, które znacznie poprawią twoją intuicję. Ludzie urodzeni pod tym znakiem wodnym, który jest rządzony przez Jowisza i Neptuna, są zazwyczaj niezdecydowani, nawet w niewielkich sprawach. Rok 2020 może zatem stanowić dla nich ważny okres, ponieważ pozwoli zaczną pracować nad tą słabością.

Od stycznia do marca Ryby będą cieszyć się wielką falą kreatywności, którą przyniesie im Neptun w Wodniku. Może to być przydatne nie tylko podczas zajęć rekreacyjnych i utrzymywania domu, ale także w pracy. W szczególności dobrze sobie poradzisz w pracy zespołowej, gdzie twoje praktyczne myślenie zostanie docenione. W tym okresie miłosne relacje będą w większości pokojowe i stabilne.

Wraz z nadejściem wiosny będziesz musiał opuścić świat fantazji i powrócić do rzeczywistości. Możesz spodziewać się nieprzewidzianych kłopotów finansowych, które będą wymagały ciężkiej pracy, a nawet nadgodzin. Idealną nagrodą dla Ciebie będą teraz harmonijne relacje, zwłaszcza z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli chodzi o związek, Ryby mogą napotkać drobne zawirowania spowodowane pozycją Urana w Byku. Nie ma jednak problemu, którego nie można rozwiązać za pomocą otwartej i uczciwej komunikacji.

Lato 2020 roku nie będzie najszczęśliwszym czasem dla Ryb. Ze względu na wpływ Saturna na Ryby będziesz bardzo nadwrażliwy, więc nawet najmniejszy problem wystarczy, byś upadł jak domek z kart. Powinieneś przynajmniej zachować nieco bardziej zrównoważony nastrój, koncentrując się na różnych aktywnościach fizycznych, zwłaszcza bieganiu lub spacerach. Spróbuj zaangażować w to swojego partnera, być może przez aktywne wakacje we dwoje.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy tego roku Twój horoskop prawdopodobnie przyniesie Ci kilka możliwości pracy. Jeśli uważasz, że twoja kariera powinna zmierzać w innym kierunku, możesz naprawdę odwrócić sytuację. W życie singli gwiazdy zapewne sprowadzą ciekawą osobę, która na pewno przyciągnie ich uwagę. Kiedy pokażesz im swoje prawdziwe ja, jest całkiem możliwe, że ten krótkotrwały znajomy zmieni się w poważny związek.