Ryby Horoskop 2019

Neptun, planeta kontrolująca Twój znak zodiaku będzie w silnej pozycji tego roku, co sprawia, że horoskop 2019 dla Ryb będzie pozytywny oraz pełny akcji. Szczególnie w życiu prywatnym. Osobowość ludzi urodzonych pod tym znakiem zodiaku jest wrażliwa, empatyczna oraz przyjaźna. Często uciekają do świata fantazji i zapominają o rzeczywistości, co może czasami być ich wadą. Czasami łatwo stają się celem umysłowego dręczenia.

Początek 2019 roku przygotował dla Ryb optymistyczny czas. Kuszą Cię nowe szanse oraz początki, więc będziesz dosłownie przeładowany energią. Najlepiej jeśli wykorzystasz tę energię do pracy. Według horoskopu, teraz jest szansa na udowodnienie przełożonym, że jesteś czołowym pracownikiem nie do odrzucenia. Ten okres czasu będzie również korzystny dla samotnych Ryb. Możesz spodziewać się namiętnej znajomości, a jeśli wytrwasz romantycznego związku.

Wiosenne miesiące będą szybko mijać, wprawiając Cię w dobry nastrój. Z drugiej strony marzysz o odłożeniu wszystkich obowiązków na bok i odpoczynku. Nadszedł czas na ustawienie sobie listy obowiązków i realizację, że nie możesz być wszędzie. Ryby koncentrują się na pracy, a horoskop obiecuje, że ich starania będą tego warte.

Z powolnym ociepleniem i nadejściem letnich miesięcy, Ryby poczują wpływ Wenusa w Byku. Druga połowa czerwca 2019 będzie bardzo intensywnym okresem. Każdy moment będziesz wykorzystywał maksymalnie, będziesz żyć pełnią życia. Tyczy się to nie tylko miłości oraz relacji, ale również kulinarnych oraz kulturalnych przeżyć. Kariera będzie musiała przejść na drugi plan, ale na szczęście tutaj nic Ci nie grozi. Wystarczy, że utrzymasz to samo tempo.

Jesień 2019 przyniesie ze sobą czas komfortu. Przed Tobą stabilny okres czasu, kiedy odzyskasz swoją utraconą moc. Wreszcie będziesz mógł o siebie zadbać. Na pewno skorzystasz z poukładanych myśli oraz nauki z przeszłych wydarzeń.

Z nadchodzącym końcem roku 2019, Ryby poczują wpływ Marsa w Skorpionie. Nie zabraknie Ci motywacji, ale będziesz czuł się jakoś odrętwiały z powodu wydarzeń w życiu prywatnym. Według horoskopu, powinieneś unikać nadmiernej zazdrości oraz zaborczego zachowania wobec Twojego partnera. Będziesz borykać się z małymi problemami, ale mogą one zamienić się w o wiele większe. Aby zmienić tok myślenia zajmij się sportami, a dodatkowo zrobisz coś dla swojego zdrowia oraz stanu fizycznego.