Ryby Horoskop 2017

Ludzie urodzeni pod tym znakiem zodiaku, pod planetą Neptun często są z natury empatyczni i wrażliwi. Horoskop 2017 zaleca Rybom korzystanie z tych cech w związkach, ale również i w karierze. W zeszłym roku gwiazdy prowadziły cię spokojną drogą, ale w tym roku napotkasz nie tylko jedną przeszkodę, a wiele. Szczególnie z nadejściem lata. Pod koniec roku, sytuacja ponownie się uspokoi i Ryby będą mogły cieszyć się wygodą oraz harmonią.

Z początkiem 2017 możesz spostrzec, że już nie cieszysz się swoją pracą tak jak kiedyś. Horoskop przewiduje, że masz szansę to zmienić. Zastanów się czy warto ryzykować. Gwiazdy nie są w tym okresie bardzo stabilne. Powinieneś poczekać do wiosny.

W związkach długoterminowych Ryby mogą ponownie cieszyć się, po przejściu małego kryzysu kiedy zaniedbałeś swojego partnera. Nadejdzie nowa harmonia. Samotni znów ożyją, szczególnie w czerwcu kiedy wyjdą do ludzi i poszukują swojej bratniej duszy. Teraz zaczyna się okres produkcyjny, więc trzymaj oczy otwarte i nie przepuść tej wyjątkowej okazji.

W pierwszej połowie 2017, Ryby nie będą mogły osiągnąć satysfakcji. Uda ci się pokonać przeszkody tylko jeśli zaciśniesz zęby i będziesz walczyć ze wszystkim co stanie na twojej drodze. Szczególnie co chodzi o twoją karierę. Pojawi się wyzywający i skomplikowany projekt. Nie bój się tej możliwość. Będzie ona wymagała inwestycji twojej energii oraz wolnego czasu. Jeśli nie wiesz co robić, zawsze poproś o pomoc przyjaciela. Z radością ci pomoże.

Rok 2017 zakończy się o wiele spokojniej. Ryby mogą pozostać w zbalansowanym stanie. Jest to dobry czas na inwestycje oraz planowanie przyszłości. Nie daj się uśpić przez harmonię. Bądź na baczności przeciwko problemom w najbliższej rodzinie. Być może ktoś będzie chciał podzielić się z tobą ważną informacją. Aby dowiedzieć się więcej, musisz zbudować poziom zaufania. Nie zapominaj o twoim partnerze, nawet jeśli twoje myśli udają się w innym kierunku. Pokaż przynajmniej trochę inicjatywy, a oboje będziecie cieszyć się harmonią.

 

KontaktFacebook