Rak Horoskop 2018

Ludzie urodzeni pod tym emocjonalnym znakiem Zodiaku, którym rządzi Księżyc, mogą przygotować się na niesamowite przeżycia. Horoskop 2018 przewiduje, że Raki osiągną wielkie rzeczy w karierze oraz życiu prywatnym. Co ważniejsze, spełnisz swoje marzenia i nie jedno oczekiwanie. Być może pojawią się pewne trudności, ale nagroda czekająca na mecie będzie tego warta. Dodatkowo, przeżycia na drodze będą bezcenne.

Według horoskopu, początek 2018 roku przyniesie harmonię do związków. Dzięki pozytywnemu wpływowi Wenus, twój umysł będzie otwarty. W wyniku czego łatwiej nawiążesz nowe kontakty z ludźmi. W życiu prywatnym lub intymnym będą dominować twoje uczucia. Racjonalność będzie na drugim miejscu. W takie momenty będziesz bardzo wrażliwy, więc uważaj przed kim się otwierasz.

Wiosną 2018 Merkury pojawi się w Baranie, co obiecuje Rakom pomoc w karierze. Wpłynie on na twój umysł rozstrzygający, więc bez przeszkód rozwiążesz każdy problem. Dodatkowo, w komunikacji będziesz pewny siebie, energetyczny i przekonujący. Teraz jest odpowiedni moment na inwestowanie czasu w pracy i wykorzystanie go. Nie obawiaj się rozmowy z szefem o podwyżce.

Według horoskopu letnie miesiące będą toczyć się dookoła związków. Napotkasz również pewne przygody. Wystarczy, że znajdujesz się wśród odpowiednich ludzi lub pokonasz strach przed wycieczkami. Zauważysz, że już nie boisz się nowych rzeczy tak jak kiedyś. Dodatkowo zdobędziesz pewność siebie oraz nowe doświadczenia. Raki będą o wiele bardziej atrakcyjne dla potencjalnych partnerów.

Z początkiem jesieni 2018 nadchodzi okres odpowiedni dla rozwoju kariery Raków. Merkury będzie wkraczał do Koziorożca, więc nie zabraknie ci motywacji. Zdobędziesz również dobrą samokontrolę, która pomaga podczas relacji z ludźmi. W tym czasie musisz dbać o zdrowie, ponieważ brak uwagi może spowodować wypadki.

W życiu prywatnym prawdziwie docenisz przyjaciół i rodzinę. Bardzo będziesz starać się o harmonię w związkach. Właśnie dlatego pod koniec roku stałe związki Raków będą kwitnąć. Uważaj jednak, aby nie uzależnić się od bliskiej osoby – to może zrujnować twój stan emocjonalny.

 

KontaktFacebook