Lew Horoskop 2018

Ludzie urodzeni pod tym ognistym znakiem, królowanym przez Słońce są zazwyczaj bardzo energetyczni. Są szczodrzy i mają silne zdolności lidera. Dzięki twojej osobowości wyciągasz najwięcej z napotkanych na swojej drodze przeszkód. Dlatego horoskop Lwa jest pozytywny. Według gwiazd, okres sukcesów nadejdze pod koniec roku.

Na samym początku roku możesz spodziewać się korzyści dzięki pojawieniu się Merkurego w Wodniku. Lew zapragnie stać po swojeh stronie i bronić jej w każdej sytuacji. Taki wpływ może również okazać się negatywny – w przypadku komunikacji, szczególnie w związkach, gdzie kompromisy są potrzebne. Na dany moment o nich nie myślisz.

Wpływ Wenusa wiosną wprawi twoje życie prywatne w ruch. Horoskop twierdzi, że nie zabraknie ci towarzystwa płci przeciwnej, flirtowania oraz przygody. Największa szansa na nowy związek nadejdzie właśnie w ten czas. Zaciekawi cię również podróżowanie oraz odkrywanie nieznanego.

Według horoskopu w połowie 2018 roku możesz spodziewać się pewnych trudności. Brak odpoczynku sprawi, że zwolnisz w pracy stawiając cię w sytuacji bez wyjścia. Lew powinien skoncentrować się na pracy, aby jak najszybciej naprawić wcześniejsze złe decyzje. Teraz nie ma czasu ani szansy na wakacje, lepiej poczekać na lepszą chwilę. Powinieneś również skoncentrować się na rodzinie, ponieważ znajdziesz u nich pomoc i bezpieczeństwo. Twoi najbliżsi chętnie pomogą ci w trudnych chwilach.

Jesień przyniesie ze sobą spokój w pracy. Dzięki twojej osobowości już udało ci się pokonać najgorsze. Według horoskopu, teraz jest dobry czas na skoncentrowanie się nad związkami. Wenus w Wadze obiecuje harmonię oraz szczęście. Stałe związki będa kwitnąć, a wzajemne zaufanie będzie rosło z każdym dniem. Nie bój się podjąć kolejnego kroku. Jesień 2018 to idealny czas na niego – nie będziesz odrzucony.

Koniec roku obiecuje sukces w pracy oraz kontynuację harmonii w związku. Lew wyróżnia się z tłumu i łapie możliwości dwoma rękoma. Nie strać swojej szansy. Być może na horyzoncie jest podwyżka lub promocja. Podczas Świąt Bożego Narodzenia będziesz cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem wśród rodziny.

 

KontaktFacebook