Horoskop partnerski

Horoskop partnerski

Związek to relacja pomiędzy dwojgiem ludzi którzy wzajemnie się rozumieją, dzielą wspólne przeżycia, idee, marzenia i planują wspólną przyszłość. Znane przysłowie mówi "co dwie głowy to nie jedna" i jest to prawda. Gdyby człowiek żył w samotności z kim dzieliłby swoje radości, problemy, smutki? Mówiąc zwięźle to prawdziwy dar posiadać kogoś, kto zawsze cię wesprze gdy tego potrzebujesz, i należy to docenić jeśli udało nam się taką osobę znaleźć. 

Horoskop partnerski

Horoskop partnerski łączy 12 znaków które są podzielone według czterech elementów: Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Każda para jest zdolna do utworzenia związku, jedne będą bardziej udane, drugie mniej inne jeszcze okażą się parami idealnymi.

Znaki Ognia to Baran, Lew i Strzelec. Znaki Wody to Ryby, Rak i Skorpion. Znaki Ziemi to Byk, Panna i Koziorożec natomiast Bliźnięta, Waga i Wodnik to znaki Powietrza: zawsze pozostają z głową w chmurach. 

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, ale nie zawsze jest to prawda. Jako przykład możemy podać połączenie Wody i Ognia, Woda gasi Ogień więc Ryby mogą oswoić namiętnego Lwa ale jest to sprzeczne z jego naturą dlatego ten związek nie ma przed sobą obiecującej przyszłości. Powietrze natomiast podtrzymuje ogień dlatego np. Bliźnięta są idealnymi partnerami dla Byków ponieważ rozumieją się wzajemnie.

Według horoskopu związki pomiędzy tymi samymi znakami zodiaku są najbardziej udane, ale zawsze mogą trafić się wyjątki. Na przykład związek pomiędzy dwoma ognistymi Lwami wywołuje iskry, te iskry mogą być zapowiedzią poważnych kłopotów. Zupełnie inaczej przedstawia się związek pomiędzy Rakami – bardzo spokojny i udany, Raki rozumieją siebie nawzajem, nic nie może zaskoczyć ich negatywnie.

Znaki Ognia najlepiej porozumiewają się ze znakami Powietrza, ale relacje między nimi są bardzo mocne i bywają skrajne – bardzo się kochają lub wręcz przeciwnie nienawidzą się z całego serca. Znaki Wody rozumieją znaki Ziemi, ich związek  jest harmonijny i pełen pasji. Znaki Powietrza porozumiewają się najlepiej same ze sobą. Mają tyle do powiedzenia sobie nawzajem, że najchętniej spędziłyby całe życie na fantazjowaniu, to urodzeni optymiści.  

Niezależnie z pod jakiego znaku zodiaku jest twój partner, nawet jeśli według horoskopu wasze znaki nie pasują do siebie nie trać nadziei! Nie ma przeszkód których nie da się pokonać! Wystarczy tylko uzbroić się w cierpliwość i siłę. Jeśli bardzo czegoś pragniesz z pewnością uda Ci się to osiągnąć. W związku wzajemne porozumienie jest bardzo ważne, dlatego powinieneś uważnie słuchać swojego partnera i uczyć się siebie nawzajem, a to z pewnością zaowocuje w przyszłości. 

 

Horoskop partnerski