Bliźnięta Horoskop 2018

W porównaniu do zeszłego roku, w którym cieszyłeś się spokojem, pozytywną energią oraz osiagnięciami, horoskop na 2018 rok jest dla Bliźniąt hektyczny, szczególnie w połowie roku. Ludzie urodzeni pod tym znakiem Zodiaku są pod wpływem Merkurego, zazwyczaj bardzo intelektualni oraz wrażliwi. Te zalety można wykorzystać na przykład podczas rozwiązywania problemów lub pokonywania przeszkód.

Na samym początku roku mogą pojawić się problemy w związkach. Wszystko przez wpływ Wenusa w Koziorożcu. Bliźnięta zazwyczaj nie dają upływu emocjom lub nawet je chowają. Jakikolwiek przejaw emocji wyda ci się dziwny, twój pogląd na świat będzie bardzo realistyczny. W wyjątkowych sytuacjach, chęć walki o swoje poglądy może doprowadzić do problemów. Uważaj, aby nie przesadzić.

Chociaż w życiu prywatnym możesz nie być do końca zadowolony, to straty łatwo nadrobisz w karierze. Nic nie przeszkodzi ci w koncetracji. Dodatkowo, prędkość jaką sobie ustawisz pozostanie taka na całą wiosnę 2018 i nic nie przeszkodzi ci w zdobyciu zasłużonej nagrody. Być może zainteresuje cię podróżowanie, przygody ale postaraj się na razie odłożyć te pokusy.

Według horoskopu, Bliźnięta w połowie 2018 roku będą nieustannie w biegu. Spotkanie pewnej osoby może wyrzucić cię z równowagi. Nieważne czy to druga połówka, nowy przyjaciel czy spotkanie w pracy. Nic w tym dziwnego, ponieważ Merkury w Lwie pozytywnie wpłynie na związki na całe lato. Dzięki nowo zdobytej pewności siebie osiągniesz sukces również w pracy. Właśnie teraz nadszedł dobry czas na długo oczekiwane zmiany. Na początku nie będziesz wiedzieć jak się za to wziąć, ale jeśli dobrze zorganizujesz czas to osiągniesz wymarzony efekt.

Coraz krótsze dni zapewnią Bliźniętom wolniejsze tempo. Po wcześniejszych osiągnięciach zawodowych, teraz możesz zwrócić uwagę na związki. Traktuj swoją miłość delikatnie. Wystarczy, że wykarzesz się inicjatywą i nadrobisz za czas spędzony w pracy. Znów odnajdziesz harmonię. Nowe związki również będą owocne.

Horoskop obiecuje Bliźniętom harmonijny koniec 2018 roku. Jeśli nie wiesz czym się zająć w wolnych chwilach, odwiedź przyjaciół. Dobrze będziesz się czuł w ich towarzystwie. Zrelaksujesz się, aby zapomnieć o pracy i następnego dnia będziesz pełny energii, gotowy do świetnej pracy. Dbaj o zdrowie i ubieraj się ciepło.

 

KontaktFacebook