5.10. 2015

Astrologia i związki

Jak już wiemy astrologia jest nauką zajmującą się tłumaczeniem i opisywaniem zjawisk zachodzących w kosmosie. W historii świata wiele kultur próbowało przewidzieć swoją przyszłość z gwiazd, układu planet itp. Astrologia głównie zajmuje się stosunkiem pomiędzy Ziemią (i życiem na niej) i planetami czy innymi ciałami niebieskimi znajdującymi się w systemie słonecznym.

Astrologia i związki

Częstym obiektem zzainteresowania w astrologii jest Księżyc i jego wpływ na naturalne zjawiska (jak np. przypływy) i jaki wpływ ma on na ludzi, ich psychike i związki z innymi ludźmi. Kiedy chodzi o związki to ta część staje się bardziej skomplikowana.

Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na pomiędzy ludzkie związki- czy to stosunki pomiędzy partnerami, przyjaciółmi czy w pracy. Jest więc jasne, że nie wszystko zależy od astrologii. Pozycja planet i inne aspekty to podstawa hipotez. Dzięki gwiazdom i horoskopom możemy określić np. skłonność do związków pomiędzy dwojgiem ludzi jeśli znamy ich znak zodiaku. Jeśli wiemy na przykład, że Wenus jest w negatywnym aspekcie ludzie urodzeni pod znakiem Byka mają tendencje do agresji i ciężko znajdować się w ich otoczeniu.

Jednym z największych czynników jakie mają wpływ na nasze związki to genetyka. Podoba nam się to czy nie pewne informacje są zapisane w naszych genach. Te informacje mają wpływ na zbudowanie naszego ciała jak i również na nasze zachowanie. Ewolucja jest odpowiedzialna za ustawienie pewnego szkicu dzisiejszych związków (kiedyś było inaczej). Jeśli różne codzienne czynniki wpływają na związek tak iż wychodzi on poza granice danego szkicu żadna osoba w związku nie może być szczęśliwa. W praktyce znaczy to, że ludzie o których mowa w danym związku nie zachowują się tak jak zapisano w ich genach. Pomocne w danej sytuacji okazują się atrologia i horoskopy. Korzystając z nich osoba dostaje instrukcje i porady jak zachowywać się w danych sytuacjach, aby w związku zapanowała harmonia.

Horoskop pomoże ci także zrozumieć podstawy określenia, przewidzenia i zrozumienia innych ludzi na podstawie ich przyszłości określonej pozycją planet. W ten sposób możemy dobrać sobie idealnego partnera. Najpierw jednak trzeba zrozumieć siebie. Ustaw sobie cele które Cię zadowolą i pracuj nad nimi. Jeśli ty jesteś nieszczęśliwy to ludzie dookoła też nie są. Podsumowując, jeśli chcesz żyć w harmonijnym związku, wykorzystując każdą chwilę powinieneś wiedzieć co zmienić w swoim życiu i swoje cele. Astrologia może Ci w tym pomóc.

Więcej informacji na temat jak czytać horoskop partnera w Horoskop partnerski. Sprawdź jak pójdzie ci z innymi znakami zodiaku, kto może być tym jedynym i z kim nie będziemy mogli mieć harmonijnego związku.