Wodnik Horoskop 2015

Ludzie urodzeni w tym znaku nie podążają za głównym nurtem. Ich opinie są inne od ogólnie przyjętych i często ponadczasowe, więc może się zdarzyć, że nie spotkają się one ze zrozumieniem. Horoskop 2015 przewiduje dla oryginalnego i kreatywnego Wodnika w tym roku wielu zwrotów akcji. W przeciwieństwie do 2014 roku, który był raczej spokojny i miałeś czas, aby dużo rozmyślać, w tym roku nie będziesz mógł zatrzymać. Uran będzie bardzo niestabilny.

Początek 2015 roku będzie bardzo intensywny. Zostaniesz zalany pracą i będziesz musiał pracować naprawdę ciężko. Na szczęście w tym czasie poznasz prawdziwych przyjaciół, którzy Ci pomogą. Z drugiej strony, ci, którzy tylko zachowywali się jak Twoi przyjaciele, odwrócą się od Ciebie. W marcu zobaczysz, że problemy minęły, ale wciąż masz dużo energii. Staraj się zużyć ją w sporcie, poczujesz się lepiej. Horoskop mówi, że powinieneś również spędzać wolny czas z rodziną.

Wiosną poczujesz, że wszystko w Twoim związku idzie dobrze, zgodnie z Twoimi planami. Ale jeste w błogiej nieświadomości. Później okaże się, że wyidealizowałeś swojego partnera. Nagle będziesz niezdecydowany, do czego nie jesteś przyzwyczajony. Po wszystkim będziesz musiał podjąc ważną decyzję. Albo będziesz musiał zawalczyć, albo Twój związek się rozpadnie.

Według horoskopu w połowie roku nie będzie przełomu w relacjach międzyludzkich. Twoja życie uczuciowe będzie dzikie. Samotne Wodniki będą miały szansę na nowy romans. Tylko uważaj na "różowe okulary". Ci, którzy już znaleźli szczęście, wzmocnią swój związek po wcześniejszych problemach. Szczególnie w lipcu Uran będzie Ci sprzyjał.
W miesiącach jesiennych mogą zdarzyć się depresje. Możesz im zapobiec wychodząc do ludzi. Nie siedź sam w domu, będziesz się tylko w ten sposób niepotrzebnie torturować. Jeśli nie masz nastroju na towarzystwo w tym momencie, spróbuj pracować. Dowiesz się, że dzięki swojej kreatywności i zdolności myślenia o jeden krok do przodu, możesz znaleźć rozwiązanie dla nowego projektu, a pracodawca odpowiednio Cię za to wynagrodzi.
Koniec 2015 roku będzie bardziej spokojny. Relacje z rodziną i przyjaciółmi będą bardzo harmonijne. W pracy, dzięki sukcesowi, będzie bardzo pożądany. Korzystaj z zasłużonego zimowego urlopu. Z pewnością możesz sobie na to pozwolić.

 

KontaktFacebook