Waga Horoskop 2014

Osoby urodzone pod znakiem Wagi są ​​bardzo wrażliwe, pragną nowych doświadczeń i potrafią cieszyć się życiem. Są prawdomówne i łagodne. Jednakże niektóre z ich problemów mogą być spowodowane nieostrożnym wydatkowaniem pieniędzy lub ich nieustającą beztroską. 

Na początku roku będziesz cieszył się harmonią w swoim życiu i zaczniesz nakreślać plany na nowy rok. Nie bój się śmiałych wyzwań, które zapewnią ci nowe przygody i doświadczenia. Choroby oraz stresujące sytuacje każą ci powrócić myślami do realnego świata, powinieneś otoczyć się przyjaciółmi i próbować wrócić do formy. W marcu pochłonie cię poczucie wielkiej chęci do działania co może być przyczyną sukcesu. Nie pozwól by oślepiły cię własne cele i pamiętaj o swoich bliskich, to dzięki nim będziesz miał więcej energii. 

W drugiej połowie roku przyjdzie czas na refleksje, musisz zdać sobie sprawę z tego czy jesteś zadowolony z życia, z pracy którą wykonujesz oraz ze sfery uczuć.

Jednak twoje życie zbudowane jest na solidnych fundamentach i jedyna rzecz jaka może je zachwiać to twoja niezdrowa zazdrość. Twoi przyjaciele i rodzina będą cię wspierać nawet w najsłabszym i najbardziej melancholijnym dla ciebie momencie jakim będzie październik. Koniec roku będzie spokojny i co najważniejsze pełny miłości. Będziesz odczuwał satysfakcję w sferze uczuć i ogólne zadowolenie ze swojego życia. Najważniejsze jest to, że twoje uczucia zostaną odwzajemnione. Więc będziesz mógł myśleć tylko o tym, jak uczynić siebie jeszcze szczęśliwszym. 

 

KontaktFacebookGoogle+