Strzelec Horoskop 2015

Strzelec, rządzony przez potężnego Jowisza, wyróżnia się przede wszystkim swoim optymizmem i awanturniczym charakterem. Horoskop 2015 przygotował dla Strzelca w pierwszej połowie roku pewne problemy i trudniejsze czasy. W drugiej połowie jednak wszystko się zmieni. Ludzie urodzeni w tym znaku są pewni siebie i podejmują szybkie decyzje. W tym roku będzie można zrobić dobry użytek z tych cech. Dla porównania, w zeszłym roku nie byłeś zbyt pewny siebie, jeśli chodzi o radzenie sobie z dylematami.

Od początku roku nie będzie łatwo w pracy. Rzeczy mogą pójść złym torem i może się wydawać, że wyrabiasz jedynie nadgodziny i do niczego to nie prowadzi. Nie poddawaj się. Po prostu w tym okresie Jupiter będzie się znajdował w złym położeniu. Staraj się raczej spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, mogą Cię rozweselić. Wkrótce zaczniesz myśleć inaczej.

Wraz z nadejściem wiosny Twoje problemy związane z pracą w końcu znikną, ale nie obędzie się bez problemów w związkach. Ty i Twój partner nie będziecie w stanie dogadać się tak dobrze, jak do tej pory i napotkacie nowe problemy. Spróbuj rozwiązać rzeczy spokojnie, a nawet jeśli osoby urodzone w znaku Strzelca są znane ze swoich szybkich decyzji, tym razem raczej spróbuj pomyśleć dwa razy, tak, żebyś później nie żałował. Walcząc, nie próbuj rozwiązywać innych problemów, teraz nie są ważne.
Latem i jesienią 2015 roku Jowisz będzie chciał dla Ciebie jak najlepiej. Według horoskopu, najlepsza sytuacja będzie w sierpniu. Wrócisz z powrotem do życia i wykorzystasz swój optymizm na Twoją korzyść. W pracy uda Ci się oczarować współpracowników swoim pomysłem, więc możesz się spodziewać pomocy, która ułatwi Ci pracę nad projektem. Możesz również oczekiwać ciekawej nagrody finansowej. Dzięki temu będziesz mógł zorganizować swoje wakacje i cieszyć się ukochaną wolnością. Jesień jest odpowiednia dla Strzelców, aby przeznaczyć ją na edukację. Horoskop zaleca poczytanie książki lub odwiedzenie wystawy.
Pod koniec 2015 roku będziesz mógł wykorzystać swoją pewność siebie na Twoją korzyść. Niemal w magiczny sposób zaimponujesz osobie płci przeciwnej. Będzie dużo iskrzenia i wrzenia między wami. Twój ukochany będzie całkowicie oczarowany i doświadczycie razem wielu pięknych chwil.

 

KontaktFacebook