Strzelec Horoskop 2014

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca są spokojne, optymistyczne i niezależne. Są dobrymi sportowcami gdyż są ambitne i pewne siebie. Decydują emocjonalnie przez co mogą ranić uczucia innych ludzi, są impulsywne i często bywają zdenerwowane. 

Na początku roku będziesz przepełniony nadzieją, dzięki swojej optymistycznej naturze będziesz w stanie ją wykorzystać i zacząć zupełnie nowy rozdział. Otrzymasz wiele nowych wiadomości, ale upewnij się czy są prawdziwe zanim z nich skorzystasz, w innym wypadku możesz zostać zraniony, co niestety prawdopodobnie i tak nie ominie cię w kolejnym miesiącu. Układ planet wskazuje że będziesz narażony na podejmowanie złych decyzji, będzie to spowodowane stresem. Musisz zwrócić się w stronę natury lub zacząć uprawiać jakiś sport, to pomoże ci się zrelaksować i być może znaleźć właściwe rozwiązanie dla twoich problemów. 

W drugiej połowie roku sytuacja się uspokoi i będziesz cieszyć się miłością i emocjonalną harmonią. To może prowadzić do przedwczesnych zobowiązań z twojej strony, uważaj, tym krokiem możesz wystraszyć swojego partnera. Przygotuj się do zmian, które mogą radykalnie wpłynąć na twoje życie. Dzięki twojemu optymizmowi passa odwróci się na twoją koszyść. Jest nadzieja że uda ci się założyć rodzinę. Poprawa relacji nastąpi nie tylko w związku ale także w życiu rodzinnym. Znajdź nową pasję, to doda ci energii!

Koniec roku będzie nerwowy, ponieważ będziesz mieć do czynienia ze zdradą ze strony swojego przyjaciela. To zrani cię głęboko, zwłaszcza gdy okaże się , że będzie to jeden z najbliższych przyjaciół. Ostatnie dni 2014 roku będą bardziej spokojne i pełne stabilizacji i harmonii.

 

KontaktFacebookGoogle+