Skorpion Horoskop 2015

Skorpion na pierwszy rzut oka może wydawać się spokojny i bierny, ale możesz być zaskoczony, jak wiele energii ma w środku. Ludzie urodzeni w tym znaku nie są podatni na wpływy. Mają silną wolę i są bardzo cierpliwi. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, mogą być również odważni i podejmować szybkie decyzje. Rok 2014 był być może trudny, ale w tym roku wszystko się zmieni. Horoskop na 2015 przewiduje, że w tym roku Skorpiony będą pod wpływem Plutona, co wpłynie bardzo pozytywe zarówno na ich karierę, jak i relacje.

Od początku roku powinieneś uważać w pracy. Ktoś może próbować ukraść Twoje projekty i pomysły dla siebie. Początek roku będzie bardziej wymagający, jeśli chodzi o Twoją karierę, ale z drugiej strony będzie to bardzo udany okres dla relacji. Będziesz cieszyć się romantycznym związkiem ze swoim partnerem lub będziesz się też bawił i flirtował. Będziesz mógł również poznać nowych przyjaciół.
Twoja kariera uspokoi się wiosną. Będziesz ciężko pracować, aby uratować to, co się da. To z pewnością nie pozostanie niezauważone. Możesz oczekiwać uznania swoich kolegów, a nawet od swojego szefa, co podniesie Cię na duchu. Być może dostaniesz również premię. W tym okresie, kiedy wszystko kwitnie, powinieneś uważać na alergie. Nie lekceważ drobnych problemów zdrowotnych, lepiej wybierz się do lekarza.

Według horoskopu, wraz z letnimi miesiącami przyjdą wielkie zmiany. Nie bój się zrobić dużego kroku na przód w związku. To odpowiedni czas. Planeta Pluton będzie miała bardzo pozytywny wpływ na Ciebie w tym okresie. Podejmuj szybkie decyzje, żałować możesz później. Poświęcaj uwagę rodzinie i pamiętaj, że twoi bliscy byli z Tobą w dobrych i złych chwilach, więc nie walcz już.

Osoby urodzone w znaku Skorpiona będą miały bardzo spokojną jesień i zimę. Twoja kariera zakwitnie, będziesz w szczęśliwym związku z Twoim partnerem lub przeżyjesz romans z nowym znajomym. Dla tych, którzy nie mieli do tej pory szczęścia w miłości, horoskop mówi, że to dobry czas, aby zająć się hobby. Zapisz się na kurs lub seminarium. Kto wie? Być może będziesz mógł spotkać tam bratnią duszę. Dzięki tej udanej końcówce 2015 roku z pewnością możesz czekać na ten nadchodzący.

 

KontaktFacebook