Skorpion Horoskop 2014

Osoby urodzone pod tym znakiem wiedzą czego chcą i właśnie dlatego gotowe są aby decydować szybko i pewnie. Są bardzo uparte i odważne, co przydaje się kiedy chcą się na kimś zemścić. Mściwość jest jedną z najgorszych ich cech szczególnych.

Pierwsza połowa roku może być trochę problematyczna, ponieważ jeden z twoich przyjaciół stanie się twoim wrogiem, co doprowadzi cię do chęci zemsty. Jednak zanim potępisz swojego przyjaciela, powinieneś dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi w całej tej sytuacji, bo to co słyszysz od innych wcale nie musi być prawdą. W marcu nie będą cię już obchodzić problemy, będziesz cieszyć się życiem. Realizuj się w swoim hobby i ciesz się z małych przyjemności. Nie pozwól, abyś stał się zachłanny, by zyskać korzyści przez nieuwagę twojego współpracownika. Nie pozwól odsunąć się od stanowiska, które należy do ciebie.

W drugiej połowie roku możesz spodziewać się nagrody w formie pochwały lub kwoty pieniężnej. Zmotywuje cię to do realizacji nowych planów i celów. W kwietniu twój bliski przyjaciel będzie cierpiał, a ponieważ jesteście razem mocno związani, będziesz cierpiał razem z nim, co doprowadzi cię do depresji. Nie zapominaj, że masz więcej przyjaciół, a także rodzinę, która zawsze cię wspiera.

Wraz ze zbliżającym się końcem roku, będziesz bardziej myśleć o swoim życiu, w którym będziesz chciał dokonać zmian. Nie obawiaj się ich, bo kiedy coś się kończy, coś nowego się zaczyna. To właśnie może być początkiem twojego nowego życia.

 

KontaktFacebookGoogle+