Ryby Horoskop 2015

Intuicyjne Ryby nie będą zadowolone z horoskopu na 2015 w pierwszej połowie roku. Ale potem wszystko zmieni się na lepsze. Osoby urodzone w tym znaku są zazwyczaj duchowe i mają delikatną naturę. Są w stanie poświęcić się dla przyjaciół, którzy potrafią to naprawdę docenić. W ubiegłym roku Neptun miał na Ciebie bardzo intelektualny wpływ. Zbyt dużo myślałeś, to powinno się zmienić w tym roku.

Od początku roku możesz mieć problemy w relacjach. Nie pozwól zaślepić się bezpodstawnej zazdrości. Rozwiązuj problemy z "zimną głową". Stąpaj twardo po ziemi i chociaż raz postaraj się myśleć racjonalnie o tym, czego tak naprawdę chcesz. W pracy będziesz niemal niezauważony. Nic nie zepsujesz, ale nie będziesz mógł powiedzieć, że jesteś z siebie zadowolony.

Wiosna 2015 roku będzie dla Ryb, według horoskopu, trudna. Będziesz musiał się uporać z utratą ważnej osoby. W tych trudnych czasach szukaj pomocy i wsparcia w swojej rodzinie. Mogą dać Ci najlepsze porady, a nawet Cię rozweselić. Spróbuj rysować lub poczytać książkę. Jeśli będziesz miał problemy w pracy, poproś o radę. Nie staraj się załatwić wszystkiego na własną rękę.

Druga połowa roku będzie upływać pod znakiem szczęśliwego życia dla Ryb. W lecie przebudzisz się do życia, zdobędziesz nową energię i dzięki temu będziesz bardzo atrakcyjny dla płci przeciwnej. Zbierz odwagę i nie bój się zrobić pierwszego kroku. Odkryjesz pewność siebie i użyjesz jej na swoją korzyść. Zamieszasz w głowie swojego partnera i będziesz cieszył się wieloma flirtami. To dokładnie to, na co zasługujesz. Dla tych, którzy są w związku jesień, będzie okresem szczęścia. Neptun przygotował dla Ciebie romans i harmonię.

Wraz ze stopniowym ochłodzeniem i nadchodzącym końcem 2015, Ryby w końcu zaczną odnosić sukcest w pracy. Możesz być z siebie dumny. Uważaj tylko na zawistnych kolegów, którzy chcieliby wykraść Ci sukces i pozbawić pracy. W tym czasie będziesz mógł poznać swojego prawdziwego przyjaciela, który będzie Cię wspierał. To również dobry czas, aby zająć się nowym hobby. Horoskop mówi, że w listopadzie łatwo będzie Ci nawiązać nowe znajomości, czy to biznesowe, czy też te o bardziej osobistym charakterze. Postaraj się zrobić z tego dobry użytek, zdobędziesz interesujące kontakty i znajomości.

 

KontaktFacebook