Ryby Horoskop 2014

Ekstremalna wrażliwość, życzliwość, a także niezdecydowanie są typowe dla ludzi urodzonych pod znakiem Ryb. Wszystkie te cechy powodują problemy w ich życiu, a przede wszystkim ciągle zamartwiają się o swoich przyjaciół. Ryby są bezinteresowne i ciągle niezadowolone z siebie i swoich wyników. 

Początek roku oznacza nadejście nowych wiadomości, które wpłyną na cały rok 2014. Pomyśl o wszystkim, co można zmienić i poprawić w twoim życiu. Rozwiązanie będzie oczywiste. Jeśli niezdecydowanie uniemożliwi ci podjęcie właściwych decyzji poproś o pomoc przyjaciół. Tylko Ty możesz zdecydować, czy co jest właściwe ale ich pomoc w uzyskaniu odpowiedzi będzie nieoceniona. Tak więc w tym roku jest czas na zmiany, nowe pomysły doświadczenia itd. Korzystaj z każdej możliwej przygody, nie będziecie żałować. Uważaj! Niektórzy ludzie mogą skorzystać z twojej nieuwagi i błogości i zdradzić cię. Twoje cierpienie będzie zrekompensowane przez kwotę pieniędzy, zasłużysz na nią, więc nie wstydź się i świętować. 

W drugiej połowie roku będziesz niezadowolony z siebie. Poza tym, będziesz cierpieć z powodu okropnej zazdrości. Nie pozwól, by zniszczyła ona miłość i spowodowała utratę partnera. Sytuacja pogorszy się jeszcze bardziej z powodu choroby. Pamiętaj że to właśnie teraz jest dobry czas na realizację pomysłów nawet tych które wydają się być najmniej realne. Dziś wszystko jest możliwe, więc korzystaj z kontaktów i spraw aby twoje pomysły weszły w życie! Nadejdzie gorszy czas dla twoich przyjaciół. Będą mieli oni dużo kłopotów, bedziesz starał się pomóc ze względu na swoją opiekuńczość co sprawi że będziesz wykończony. 

Pod koniec roku poczujesz się lepiej. Zajmij się swoim hobby i własnymi sprawami. Harmonia w twoim życiu jest związana z życiem uczuciowym i pasją, które cię wyzwolą. Poczujesz się usatysfakcjonowany i szczęśliwy. Zrelaksuj się i pozbieraj siły na kolejny rok.

 

KontaktFacebookGoogle+