Panna Horoskop 2014

Osoby urodzone pod znakiem panny są racjonalistami i osobami praktycznymi. Lubią mieć porządek,a ich praca jest wykonywana zawsze precyzyjnie. Często bywają osobami egoistycznymi i  pozostają w chłodnych relacjach.

Odniosłeś wielki sukces w zeszłym roku, jednak tym razem wszystko może okazać się bardziej trudne.

Początek roku będzie dosyć stresujący, przez co mogą pojawić się problemy ze zdrowiem. Jednak zawsze w takich sytuacjach będziesz mógł liczyć na swoich przyjaciół, szczególnie w tych ciężkich chwilach. Dlatego powinieneś zdać sobie sprawę ze swojej oziębłości w stosunku do ludzi, gdyż możesz potrzebować ich pomocy. Po poradzeniu sobie z tymi trudnościami, nadejdzie czas miłości i stabilizacji emocjonalnej. Możesz spodziewać się również nowych pomysłów jak i przypływu energii. Podążaj za swoimi zainteresowaniami i pracuj. Będziez w tym świetny!

Pierwsza połowa roku będzie wypełniona mnóstwem nowych informacji, a także oszczerstw. Nie daj sobie pozwolić na wpływ opinii innych ludzi, a staraj się pozyskiwać informację z innych źródeł. Nowe wydarzenia pomogą ci zdjąć różowe okulary i zobaczyć prawdziwe oblicze twoich przyjaciół. Dowiesz się, że oni tylko udają, że są przyjaciółmi, a w efekcie będą chcieli cie zniszczyć. Nie smuć się tym faktem, w przyszłości czekają na ciebie wiele korzyści.

W drugiej połowie roku, twoje życie stanie się bardziej spokojne. Dlatego staraj się wyciszyć i zaczerpnąć nowej energii, której będziesz potrzebować, bo niebawem zakochasz się bez pamięci. Nowy związek podaruje ci wolność, a twoje życie wypełni radość. Jednak staraj się unikać swoich egoistycznych przyzwyczajeń, które tylko sprowadzą cię do niepotrzebnej zazdrości. A wtedy możesz stracić swoją miłość na zawsze!

Końcem roku będziesz myśleć o decyzjach, które podjąłeś oraz o ewentualnych rezulatatch twojego zachowania. Wreszcie podsumujesz mijający rok i pomyślisz o znaczeniu kilku ważnych wydarzeń w mijającym roku. Nie zapominaj, że wszystkie decyzje zależą od ciebie!

 

KontaktFacebookGoogle+