Lew Horoskop 2015

Osoby urodzone w tym znaku są ambitnymi urodzenymi przywódcami dzięki ich wrodzonemu autorytetowi. Muszą być w centrum uwagi, z drugiej strony mogą łatwo stać się apodyktyczni. Z Lwami czasami trudno jest się dogadać, co zostało potwierdzone nie tylko przez zeszłoroczne doświadczenia. Horoskop na 2015 ostrzega Lwy, że w tym roku będzie jak na huśtawce.

Początek roku będzie spokojny. Nie będziesz się zbytnio pokazywał; pozostaniesz raczej w stanie uśpienia, jakby w zimowym śnie. Horoskop przypomina, że okres ten nie jest odpowiedni do inicjowania nowych projektów w pracy lub do zajęcia się nowym hobby. Będzie lepiej, jeśli będziesz trzymał się tego, co dobrze znasz. Tylko w ten sposób nic nie pójdzie źle.

Wiosną 2015 roku będzie świetna okazja do rozwoju swojej kariery. Będziesz mieć motywację i determinację. Może się zdarzyć, że będzie Ci brakowało cierpliwości, bo osiągnięcie swoich celów na początku jest zawsze trudne, co bywa bardzo frustrujące. Jeśli się nie poddasz i będziesz walczył jak prawdziwy lew, nie pożałujesz. Możesz oczekiwać ciekawej nagrody za swoje wysiłki. Mogą to być pieniądze, ale także uznanie od szanowanej osoby.
Lato to bardzo udany okres. Twoja planeta Słońce ma na Ciebie bardzo duży wpływ. Będziesz promieniować energią i seksapilem, więc nic dziwnego, że będziesz flirtował całą noc. Ci, którzy są samotni, odniosą sukces w zawiązywaniu nowych znajomości, podczas gdy osoby w związkach mogą mieć problemy. Pamiętaj, aby poświęcać wystarczająco dużo uwagi ukochanej osobie.

Bądź ostrożny w miesiącach jesiennych. Wśród twoich znajomych jest ktoś, kto chciałby Cię wykorzystać ze względu na Twoje pieniądze. Nie podpisuj żadnych umów, nie bądź zbyt łatwowierny. Możesz się łatwo sparzyć. Będziesz roztargniony, więc nie unikniesz problemów w pracy. Słońce nie będzie po Twojej stronie jesienią 2015 roku. Ponadto należy zwrócić uwagę na długoterminowe problemy zdrowotne, które wcześniej wydawały Ci się zbyt drobne, żeby zasłużyć na uwagę.

Nadchodzący koniec roku będzie znowu optymistyczny. W pracy pokażesz, że Twoje problemy były tylko tymczasowe i wywiniesz się tylko z ostrzeżeniem. Zwróć uwagę na rodzinę. Pokaż, że potrafisz być również tolerancyjny. Nie burz spokoju Bożego Narodzenia.

 

KontaktFacebook