Lew Horoskop 2014

Poczucie celowości w życiu, wytrwałość, ofiarność, a także stała chęć bycia w centrum uwagi i dominacji nad innymi a także to cechy typowe dla Lwa. Lwy nie potrafią się podporządkowywać innym, przez co często wpadają w tarapaty, ale jednocześnie są w stanie szybko i skutecznie rozwiązać każde nieporozumienie.

Rok 2014 zacznie się od problemów. Rozwiążesz je spontanicznie, co będzie istotne dla mających nadejść wydarzeń. Powinieneś rozglądać się za nowymi celami i wyzwaniami, które przyniosą Ci zysk. Postaraj się wykorzystać swój pozytywny temperament do załagodzenia długotrwałych sporów. Będziesz bardzo łasy na pieniądze, do tego stopnia że przepełniać Cię będzie zazdrość i wieczny głód posiadania, który za wszelką cenę będziesz starał się zaspokoić. Będziesz podejrzewał wszystkich o chęć zabrania twoich pieniędzy, czy odbicia ukochanej osoby. Powinieneś myśleć nad swoim zachowaniem i starać się uspokoić emocje.

Połowa roku będzie niestabilna, przez jeden miesiąc będziesz odczuwał harmonię i spokój ale już w następnym miesiącu będziesz musiał stawić czoła wrogom. Będziesz zaskoczony bo wrogiem okaże się jeden z twoich znajomych, co spowoduje utratę zaufania do pozostałych. Rozwiązanie sytuacji przyniesie Ci ulgę. Nowe osiągnięcia dadzą Ci moc, pieniądze, radość i nową energię. 

Przez kolejne pół roku będziesz cieszyć się w pełni swoim sukcesem ale jednocześnie staniesz się arogancki i apodyktyczny. Twoje wymagania dotyczące standardu życia będą bardzo wysokie, nie uświadomisz sobie, że niektórym z nich nie będziesz w stanie sprostać. 

Pod koniec roku otworzysz wreszcie oczy i uświadomisz sobie rzeczywistość, ale wciąż będzie w tobie nadzieja na lepsze życie. Będziesz musiał narzucić  sobie pewne ograniczenia i znaleźć balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym a następnie cieszyć się wypracowaną harmonią.

 

KontaktFacebookGoogle+