Koziorożec Horoskop 2015

Ten rok będzie bardzo dobry dla osób ambitnych urodzonych w tym znaku. Horoskop 2015 pokazuje Koziorożcom, że mogą one w pełni wykorzystać swoje wrodzone cechy na korzyść dla nich. Przestaniesz zamykać się na świat i zaczniesz mieć dostęp do ważnych informacji. Saturn, który Tobą rządzi, będzie miał większą moc w porównaniu do roku ubiegłego.

Początek nowego roku będzie udany. Horoskop mówi, że Koziorożce będą miały się świetnie, jeśli chodzi o pracę. Zyskasz ciekawe kontakty i bardzo cenne informacje. Otrzymasz uznanie, którego tak długo wyczekiwałeś. Czeka na Ciebie również nagroda pieniężna. Spróbuj zaoszczędzić nieco tych pieniędzy, ale wykorzystaj je również, żeby się uszczęśliwić – kup sobie coś ładnego. Na wiosnę 2015 roku poczujesz energię wokół ciebie. Poznasz też interesującą osobę.

Wraz z cieplejszą pogodą przyjdą znaczące zmiany. W pracy nadal błyszczysz, ale jeśli chodzi o relacje, trochę skrzypi. Dowiesz się pewnych nieprzyjemnych informacji o swojej ukochanej osobie. Nie pozwól porwać się zazdrości; później możesz żałować słów, które powiedziałeś podczas kłótni. Latem Koziorożce się uspokoją i staną się raczej pasywne. Nie jest to obecnie najlepszy czas dla sportu; istnieje ryzyko urazu. Poczytaj książkę lub idź do kina. Wraz z postępującym latem nie bój się wyjść do ludzi. Saturn sprzyja tym, którzy są singlami. Będziecie emitować erotyczną energię, która będzie działała na płeć przeciwną jak magnes. W związku będziesz cieszyć się okresem spokoju bez walki.

Jesienią dowiesz się, że sukcesy w pracy nieco Cię ‘upiły’ i ominęło Cię wiele rzeczy. Będziesz musiał dokonać wszelkich starań, aby nadrobić zaległości. Uważaj na stres, powinieneś znaleźć czas na relaks. Jesień 2015 będzie ważna dla Koziorożców, jeśli chodzi o rodzinę. Spędzisz dużo czasu w miłym towarzystwie swoich bliskich, co z pewnością sprawi, że będą szczęśliwi.

Na koniec roku powinieneś spróbować podsumować minione wydarzenia i wziąć z nich przykład. Według horoskopu, odnajdziesz harmonię w swoim związku i rozwiążesz wszelkie problemy związane z pracą. Ciesz się Bożym Narodzeniem bez cienia żalu i oczekuj następnego roku.

 

KontaktFacebook