Koziorożec Horoskop 2014

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca nie mają łatwego życia, ponieważ mają tendencję do zamykania się w sobie. Są one realistyczne, materialistyczne i pracowite. Koziorożce są bardzo skrupulatne, drobiazgowe co sprawia, że mają trudność z podejmowaniem decyzji. Warto być wobec nich cierpliwym, ponieważ rok 2014 będzie dla nich bardzo trudny. 

Początek roku będzie dla ciebie bardzo pracowity. Będziesz martwił się o kobietę ze swojej rodziny, która niedawno urodziła dziecko. Będzie to dotyczyło drobnostek, twoje decyzje powinny być szybkie i zdecydowane. Pojawią się nowe sytuacje, będziesz pragną czegoś, co będzie dla ciebie niedostępne, nie będziesz w stanie pozbyć się tego pragnienia przez co zaczniesz się zamykać w sobie. Trudne miesiące już wkrótce pójdą w zapomnienie dzięki dawce nowej energii spowodowanej uczuciami. Daj szansę miłości! Ona spowoduje że poczujesz się wolny. 

Połowa roku będzie oznaczać dla ciebie pracę i pełno pomysłów. Będziesz czerpał z nich profity w życiu osobistym i zawodowym. Pamiętaj aby znaleźć trochę czasu tylko dla siebie i swoich pasji. Dobra energia wróci do ciebie, możesz spodziewać się nagrody która uczyni twoje życie lepszym, postaraj się ją dobrze wykorzystać!

Druga połowa roku może rozpocząć się od utraty przyjaciela, postaraj się nie dopuścić do tej sytuacji i uważaj na ludzi, którzy mogliby "ukraść" twoich przyjaciół.

Później sytuacja się odmieni, a ty otrzymasz drugą szansę. Będzie to czas pełen możliwości i nowych doświadczeń, staraj się to wykorzystać. 

Koniec roku będzie stał pod znakiem sukcesów i satysfakcji. Będziesz czuł się wielki i pełen zapału na nowy rok. Zdasz sobie sprawę jak wiarygodni i bliscy są twoi przyjaciele. 

 

KontaktFacebookGoogle+