Byk Horoskop 2015

Horoskop na 2015 życzy Bykom jak najlepiej. Osoby urodzone w tym znaku słyną z praktyczności i odpowiedzialności. Te cechy charakteru są bardzo ważne dla Twojej kariery, więc staraj się poświęcić im w tym roku dużo uwagi. W 2014 roku mogłeś odczuwać pewne problemy i doświadczać wzlotów i upadków, ale w tym roku Wenus będzie Cię prowadzić po spokojnej drodze.

Od początku roku będziesz dobrze sobie radził w związkach. W sposób pokojowy będziesz w stanie przezwyciężyć stare, może nawet długo zapomniane spory. Możesz również pomóc innym rozwiązać ich nieporozumienia, dzięki czemu zdobędziesz uznanie. Z drugiej strony w tym okresie nie zaleca się zawierania nowych znajomości - później możesz odkryć związaną z nimi nieprzyjemną rzeczywistość.

Wraz z wiosną rozkwitnie pracowitość Byków. Nie bój się cieszyć z pomysłu swojego kolegi i mu pomóc. Jeśli ciężko pracujesz, możesz osiągnąć wiele i wreszcie zbudować sobie materialne zabezpieczenie, którego pragniesz od dłuższego czasu. Wystarczy uważać, aby nie zdobyć wroga w tym okresie sukcesu i sławy. Ludzie mogą być czasami bardzo zazdrośni.

W połowie roku może przyjść kryzys. Nic dziwnego. Praca Cię wykańcza, a Twoja ukochana osoba nie może zrozumieć Twoich okazjonalnych wahań nastrojów. Horoskop radzi, aby rozmawiać na spokojnie, ustalić pewne zasady i poczynić pewne ustępstwa, co pomoże Ci przywrócić harmonię w Twoim związku.
W lecie możesz przeżyć niezapomniane wakacje, po których nie będziesz musiał dłużej martwić się o swoją miłość. Wszystko ułoży się dobrze. Dlatego Byk może rozpocząć pracę z entuzjazmem. Według horoskopu, zwłaszcza w sierpniu, kiedy inni będą nadal cieszyć się sezonem wakacyjnym, możesz wykorzystać czas bardzo skutecznie. Może czeka też na Ciebie awans.

Jesień będzie dla Ciebie bardzo stabilnym okresem. To będzie dobry czas na ważne decyzje. Jeśli masz marzenia, o których myślisz od dłuższego czaus, jest to czas na jego realizację. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i po prostu odpocznij.

Twoja energia zmaleje trochę pod koniec 2015. Będzie się wydawać, że przygotowujesz się do zimowego snu. Możesz opuścić się nieco w swojej pracy, ale po tym męczącym roku masz do tego prawo.

 

KontaktFacebook