Byk Horoskop 2014

Byki są osobami ambitnymi i upartymi, co było przyczyną wielu problemów w ubiegłym roku. Dążyłeś do osiągnięcia swoich celów, nawet jeśli nie wszystkie okazywały się sukcesem. W nadchodzącym roku spodziewaj się sukcesów, ale kosztem kilku ustępstw. Jednak jeśli podejmiesz dobrą decyzję, nagrodą będą nowe doświadczenia, przedmioty pożadania i pieniądze. Musisz tylko trochę poczekać na swoje szczęście.

Na początku roku 2014, spodziewaj się kłopotów, które będą zależeć od podjęcia właściwych decyzji, tylko wtedy możesz ich uniknąć. Bez jakiegokolwiek odpoczynku, będziesz pochłonięty wszystkim do tego stopnia, że czekać cię mogą nie tylko problemy w pracy. Należy zwrócić uwagę na problemy i spróbować je rozwiązać jak najszybciej, nawet kosztem ustępstw. Doświadczenia, które zdobędziesz poprzez rozwiązywanie problemu sprawią, że staniesz się osobą bardziej odporną.

W marcu spodziewaj się wielkich zmian w życiu osobistym jak i w miłości. Będziesz przepełniony pozytywnymi uczuciami głęboką pasją. aktualny stan bardzo cię pochłonie, za co możesz podziękować swojemu ukochanemu, będziesz czuć się wolny po raz pierwszy na początku roku. Jednak pamiętaj, aby nie wyrażać swoich uczuć za bardzo, żeby nie zepsuć relacji.

Przypływ miłości i namiętności, wniesie do twojego życia spokój i odpoczynek. Dlatego możesz spodziewać się skucesów w pracy. Ciesz się tym miesiącem, odpoczywaj i pozwól się rozpieszczać nowymi przeżyciami. Jeśli nie poznałeś jeszcze swojej miłości, staraj się bardziej zwrócić uwagę na ludzi wokoło, może to właśnie będzie dla ciebie szansa na spotkanie kogoś wyjątkowego.

Początkiem maja będziesz musiał bardziej pomyśleć o pewnych wydarzeniach. Skoncentruj się na ważnych decyzjach, które musisz podjąć wraz z rozpoczęciem roku, a co więcej będzie to miało związek z pojawieniem się miłości w twoim życiu. Słuchaj przyjaciół, którzy cię wspierają w różnych sytuacjach. Jednak nie pozwól im na całkowity wpływ, bo to twoje życie i nikt nie wie co tak naprawdę czujesz. Najważniejsze to decydować za siebie.

W drugiej połowie roku, planety będą ci sprzyjać w realizacji nowych planów i pomysłów. Nie rozmyślanie o planach może być opłacalne, a teraz nowe i lepsze pomysły dopiero przyjdą. Nowy cel stanie się zdobycie miłości, co będzie też źródłem energii i entuzjazmu. Będziesz w pełnym rozkwicie i pełen pomysłów. Możesz spodziewać się nagrody pieniężnej, dlatego nie trać energii i spróbuj ją wykorzystać, aby osiągnąć z tego korzyści. 

Od października będziesz cieszyć się harmonią rodzinną i zrozumieniem ze strony partnera. Aby zbliżyć się do siebie możesz iść na ustępstwa. Nie obawiaj się, to będzie tego warte i nie będziesz żałować swojej decyzji. Zwróć uwagę na zawistnych ludzi, którzy chcieliby ukraść twoje szczęście.

Końcem roku cieszyć się będziesz spokojem ze strony rodziny. Zdasz sobie sprawę, że twoje życie oparte jest na bardzo solidnych podstawach, a przyjaciołom możesz zawsze zaufać. Szanuj tych ludzi i bądź z nimi blisko, bo możesz trochę cierpieć z powodów zdrowotnych. Spokój umysłu i stabilizacja przygotują cię dobrze na przyszły rok.

 

 

KontaktFacebookGoogle+