Bliźnięta Horoskop 2015

Mówi się, że Bliźnięta to znak bliźniaków. Wielu z nich ukrywa dwie różne osobowości. Ludzie urodzeni w tym znaku zodiaku to wrażliwi intelektualiści. Twoja planeta Merkury będzie miała pozytywny wpływ na Ciebie w tym roku, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje. Horoskop 2015 przewiduje dla Bliżniąt wiele romantycznych chwil z płcią przeciwną. W porównaniu do ubiegłego roku, w tym roku doświadczysz wielkich zmian i skupisz się na rozwoju osobistym.

Od początku 2015 roku będzie dużo pozytywnych wibracji między Tobą, a Twoim partnerem. Ale nie dostaniesz nic za darmo. Będziesz musiał wysilić się chociaż trochę, aby zadowolić swoją ukochaną osobę. Dzięki swojej typowej nonszalancji i wyobraźni nie będzie to trudne. Twoja kariera będzie stać w tym okresie w miejscu, ale będziesz dobrej myśli.

Na wiosnę nie pozwól uczuciom pociągnąć Cię w dół. Horoskop przypomina Bliźniętom, że teraz ważne jest bycie realistą. W rodzinie mogą pojawić się pewne problemy. Być może będzie to poważny spór z krewnymi. Zdasz sobie sprawę, że to jest rzeczywiście dobry pomysł, aby spędzić trochę czasu osobno i zaangażować się w autorefleksję. W ten sposób zrozumiesz, co jest ważne, a co nie. Spróbuj także uprawiać sport, aby wzmocnić ciało i duszę.

Druga połowa roku nadal upływa pod znakiem samorozwoju. Pojawi się nowa energia, którą będziesz mógł wykorzystać. Teraz jest właściwy czas dla Bliźniąt do refleksji i oceny wydarzeń z ostatnich lat i wyciągnięcia wniosków. Poukładaj w głowie wszystkie problemy, co pozwoli Ci być potem bardziej zrównoważonym. Możesz również spodziewać się do rozwoju w pracy. Latem będziesz miał wielki potencjał twórczy.

Według horoskopu jesień to Twój szczęśliwy okres. Stare spory będą zapomniane, spokój i harmonia wrócą do rodziny. Ty i twoi najbliżsi zrobicie wszystko, aby sprawy miały się dobrze. Będziesz nawiązywać kontakty z płcią przeciwną bardzo łatwo i zdobędziesz dużo nowych doświadczeń. W pracy będziesz "błyszczeć", ale uważaj na nieprzyjaciół wśród kolegów. Ktoś spróbuje ukraść Twoje pomysły i korzyści.

Pod koniec zimy Bliźnięta powinny zwrócić uwagę na swój stan zdrowia. Merkury nie będzie dobrym opiekunem w tym okresie, więc istnieje niebezpieczeństwo urazu. Zaplanuj koniec 2015 roku tak, aby obyło się bez problemów.

 

KontaktFacebook