Bliźnięta Horoskop 2014

Bliźnięta są osobami bardzo zdolnymi i szybko uczą się nowych rzeczy, ale ich niecierpliwość czasami prowadzi do kłopotów. Swoją niedojrzałość rekompensują wiedzą, którą zawdzięczają swojej dobrej pamięci.

Poprzedni rok był bardzo ciężki dla bliźniąt, dlatego powinieneś znaleźć moment, aby podsumować ważne momenty z zeszłego roku. Nawet jeśli wyraźnie pamiętasz je, może kiedy sięgniesz pamięcią wstecz, zmieni się twój punkt widzenia. Na początku roku 2014 powinieneś brać pod uwagę swoje dobre i sprawiedliwe zachwoanie, ponieważ w przyszłości, twoje maniery mogą spowodować utratę ukochanej lub bliskiej ci osoby.

W marcu będziesz cierpieć z powodu zazdrości. Będziesz mieć poczucie, że tracisz kogoś bliskiego. Nie daj tym odczuciom wpłynąć na siebie, poznieważ sprowadzi cię to do nieuczciwego działania, czego później będziesz żałować i wstydzić się. Możesz spodziewać się pewnej kwoty pieniędzy, nie dużej, która przyjdzie w swoim czasie.

W maju będziesz zmuszony do konfrontacji z osobą, która jest bardzo blisko ciebie, czego nigdy byś się nie spodziewał. Jednak nie obwiniaj siebie za wiare w tą osobę, bo jego / jej zdrada była niespodziewana i  prędzej czy później on / ona będzie tego żałować. Spróbuj przyjąć to jako wskazówkę złudzenia życzliwych ludzi wokół ciebie. W rezultacie dzięki całej sytuacji odnajdziesz nową pasje, którą zawsze chciałeś się zajmować, ale myślałeś, że nie masz wystarczających umiejętności aby to robić. Ta aktywność da Ci nową motywację i energię, dzięki czemu będziesz czuć się usatysfakcjonowany.

Druga połowa roku będzie związana z nowymi celami. Będą one dotyczyć twoich ambicji, aby być lepszym w pracy, a także lepszym partnerem w życiu osobistym. Będziesz mieć wrażenie, że twoje pragnienia są wygórowane i nie do zrealizowania. Dlatego właśnie powinieneś korzystać ze swoich zdolności i szybko dostosować nowe środowisko do swoich potrzeb. Będzie to bardzo ciężkie, żeby zrobić pierwszy krok, ale nie obawiaj się poprosić o pomoc lub doradę, swojego partnera lub bliskich przyjaciół, którzy będą cię wspierać i dodawać odwagi w ciężkich momentach.

W październiku, będziesz cieszyć się z rzeczy, które dadzą ci nowe cele w życiu. Być może będą to narodziny dziecka w twojej rodzinie, ślub lub nowe doświadczenia związane z poznaniem nowej osoby. Będziesz cieszyć się życiem, czuć się bezpiecznie, pewnie i stablinie. Twój spokój pomoże rozwiązać długotrwały spór. Jednak nie możesz spocząć na laurach. Twoi wrogowie mogą chcieć skorzystać z okazji, aby zrobić z ciebie pośmiewisko.

Końcem roku możesz być nerwowy z powodu wszystkich zmian i będziesz marzył o nowym nadchodzącym roku, lepszym roku. Za bardzo wybiegasz w przyszłość, a mało koncentrujesz się na tym co teraz. Możesz przeoczyć istotne momenty. Dzięki twojemu dobremu zdrowiu, będzie ci łatwiej poradzić sobie w stresujących sytuacjach również w 2015 roku.

 

 

KontaktFacebookGoogle+