Bliźnięta Horoskop

Bliźnięta Charakterystyka:

Osoby spod tego znaku cechuję ciekawość świata. Z zapałem uczą się i przyswajają nowe informację. Sprawiają wrażenie osób oczytanych, mimo, że ich wiedza z reguły jest powierzchowna. Kochają odkrywać nowe dziedziny. Bliźinięta są gotowe na poświęcenie znacznej ilości swojej energii, jeżeli tylko unają coś za godne ich czasu i uwagii. Są bystre i spostrzegawcze, łączą fakty szybciej niż otoczenie. Ich zapał do nauki nie są w stanie ugasić negatywne opinie osób trzecich. Bliźnięta słuchają opinii innych jedynie po to, by sformułować swoje własne zdanie. Poglądy otoczenia, mają dla nich same w sobie, niewielkie znaczenie. Dlatego też same nie narzucają nigdy swoich przekonań innym i szanują odrębne opinie. Bliźnieta mogą być postrzegane jako flegmatycy, ale tak naprawdę często żyją one w ogromnym stresie i napięciu.

Cierpią z poczucia osamotnienia, maja wrażenie, że życie przecieka im przez palce. Pomimo tych odczuć, w sposób naturalny przychodzi im nawiązywanie nowych kontaktów. To co przeżywają i czują w danym momencie życia, na długo zapada im w pamięć. Są trudnymi przeciwnikami w sporach, biorąc pod uwagę ich łatwość wysławiania się i prowadzenia dyskusji, dobrą pamięć i samokontrolę. Najważniejsza dla Bliźniąt jest wolność decyzjii i działania. Poddają się w ostatczności, gdy wiadomym jest kto zostanie zwycięzcą.

Bliźnięta to doskonali wojownicy na słowa, którzy starają się unikać konfrontacji fizycznej. Nie czują wyrzutów sumienia, gdy stosują, w osiągnięciu danego celu, oszczerstwa i nieuczciwości.

Ich wadą jest niedojrzałość i nerwowość, wynikająca z niepewności siebie i częstej zmiany poglądów. Sami nie potrafią bezpośrednio wpłynąć na otoczenie. Bliźnięta jedynie krytykują daną sytuację, oceniają ją i komentują. Z tego powodu, otoczenie powinno ich słuchać i starać się Bliźnięta zrozumieć. Są to osoby, które bardzo cierpią z powodu porażek. Najlepsze wyniki osiągają przy sprzyjającej konstelacji gwiazd. Gdy gwiazdy im nie sprzyjają, osoby spod tego znaku, tracą pewność siebie i mogą poddać się swojemu kompleksowi niższości.

W związkach Bliźnięta to źli partnerzy, ich uczucia i zaangażowanie są zazwyczaj płytkie. Często w tym samym okresie, pozostają w kilku wolnych związkach, co powoduję, że sami są badzo tolerancyjni w tym temacie. Bliźnięta potrzebują sporo własnej przestrzeni i wolności, które zaprowadzą je do ich przyszłego partnera.

Co do kariery, możemy zaobserwować skutki wynikające z  ich niestabilności i powierzchowności. To dlatego nie są stworzeni do profesjii wymagających zbyt wiele wysiłku i koncentracji.

 

 

 

KontaktFacebookGoogle+