Baran Horoskop 2014

Baran jest znakiem o walecznym charakterze. Osoby urodzone pod tym znakiem zawsze wiedzą czego chcą, co potwierdza zeszły rok. Odkrywają nowe drogi i bodźce. W przyszłym roku ważne będzie, aby trochę odpuścić w pracy i być bardziej cierpliwym. Typowa dla Baranów lekkomyslność, tym razem nie będzie dobrym sposobem na podejście do problemów.

Nie musisz się martwić o swoje osiągnięcia z zeszłego roku, jeśli tylko znajdziesz czas na to żeby odpocząć. W marcu poczujesz przypływ nowej, pozytywnej energi. Możesz być trochę nieuważny, nie będziesz w stanie ustać w jednym miejscu, czy skupić się na jednej rzeczy. Po kilku próbach odniesiesz sukces w tworzeniu czegoś nowego, a jak wiesz kreatywność nie zna granic. Dlatego powinieneś wykorzystać tą szanse, a sukces przyjdzie niespodziewanie.

Jeśli skończyłeś w beznadziejnej sposób swój związek lub jeśli wciąż próbujesz poderwać kogoś, nie trać nadziei i poproś znajomych o wsparcie lub udaj się do psychologa. Twój punkt widzenia może być zniekształcony a twoje zachwoanie zbyt pochopne. Pamiętaj, nie strać najblizszych przyjaciół.

W maju możesz spodziewać się kłopotów, których będziesz próbować uniknąć, ale bezskutecznie. Teraz masz wybór, aby przynieść nową energię do swojego związku, a także pracy. Dlatego nie możesz stracić nadziei, zmotywować się i spróbować nawiązać nowe kontakty. Jeśli chcesz zmienić aktualnego lub potencjalnego partnera, odrzuć ten pomysł, chociazby ze względu na konflikt zainteresowania, gdyż sytuacja stanie się gorsza niż wcześniej.

Od drugiej połowy roku 2014, wszystko powinno się poprawić. Jeśli będziesz bezkompromisowy, możesz spodziewać się awansu w pracy. Posłuchaj swojej intuicji i wykorzystaj w pełni przypływ energii. Upór nie będzie tym razem opłacalny.W trakcie lata bądź ostrożny w kwestiach zdowotnych, bo twoja odporność będzie osłabiona.

W październiku możesz liczyć na pomoc bliskich przyjaciół i znajomych z pracy. Przydzielaj pracę dla swoich podopiecznych tak dobrze jak tylko potrafisz. Inni pójdą za tobą, także nie obawiaj się porażki. Jesień jest idealną porą na poznawanie nowych ludzi i na zawiązanie nowych przyjaźni, a także stworzenie nowego związku. Jeśli już masz swojego ukochanego, zorganizuj wieczór kawalerski lub panieński  i baw się.

Końcem roku spodziewaj się pozytywnych zmian w rodzinie, być może będą to narodziny dziecka. Coś nowego pojawi się w twoim życiu.

 

 

 

 

KontaktFacebookGoogle+